Montaż siatek mesh – jak wybrać odpowiednią firmę?

Siatka mesh to nowoczesny materiał służący do produkcji banerów reklamowych, jest to materiał o strukturze siatki składających się z drobnych oczek. Dzięki zastosowaniu siatki mesh możemy wywiesić banery reklamowe w dowolnym miejscu niedostępnym dla klasycznych bilbordów reklamowych. Sam wybór siatki mesh to jednak nie wszystko, kluczowy jest sam montaż, ponieważ to właśnie od prawidłowo wykonanego montażu zależy jakość samego baneru. W poniższym artykule przedstawimy jak wybrać odpowiednią firmę do instalacji siatki mesh.

Czym dokładnie jest siatka mesh?

Siatka mesh najczęściej powstaje z połączonych elastycznych włókien materiału lub pasm metalu tworząc strukturę siatki. Dzięki takiej strukturze siatka mesh jest wysoce odporna na czynniki atmosferyczny, a niska waga w połączeniu z dużą wytrzymałością powoduje, że montaż siatek mesh jest dużo prostszy niż innych banerów reklamowych. Siatka mesh znajduje zastosowanie w wielu miejscach, w których montaż banerów nie jest możliwy.

Gdzie można użyć siatki mesh?

Duża wytrzymałość przy stosunkowo niskiej wadze sprawia, że siatkę możemy zamontować tak naprawdę w każdym miejscu, często może je spotkać w miejscach takich jak:

  • rusztowania;
  • ściany budynków;
  • ogrodzenia;
  • banery przy drodze.

Liczne zastosowania siatki mesh sprawiają, że staje się bardziej popularna niż klasyczne banery reklamowe.

Montaż siatek mesh – na co zwrócić uwagę?

Sam montaż siatki mesh jest kluczowy w uzyskaniu odpowiedniego efektu. Najczęściej do montażu służy stalowa linka, na której jest mocowana siatka mesh. Warto pamiętać, żeby lina była odpowiednio napięta, pozwoli to uniknąć marszczenia się siatki. Wybierając firmę, która zajmie się montażem, warto zwrócić uwagę na jej referencje i doświadczenie, sam proces montażu wpłynie na trwałość reklamy i pozwoli uniknąć uszkodzeń. Przed zleceniem wykonania montażu siatki powinnyśmy zweryfikować inne realizacje wybranej przez nas firmy, aby móc ocenić jak realnie wygląda wykonana przez nich usługa.

Na podstawie: https://ados-montaze.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *