Skuteczne brakowanie dokumentacji gwarancją komfortowego utrzymania porządku w archiwum firmy

Praca firm, dużych przedsiębiorstw oraz małych biur opiera się na ciągłym tworzeniu dokumentów, które po jakimś czasie ulegają przedawnieniu. Co zrobić, by pozbyć się ich z archiwum zgodnie z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa opatrzonych  klauzulą ochrony danych osobowych? Firma Destroy & Recycling działająca na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego sprawi, że bezpieczne brakowanie dokumentów stanie się łatwym i przyjemnym procesem.

Brakowanie dokumentów opatrzone certyfikatem

O tym, że dane osobowe nie mogą dostać się w niepowołane ręce, mówi się dużo i głośno. Na szczęście nikt nie musi robić tego sam. Firma Destroy & Recycling złożona jest z ekipy wykwalifikowanych fachowców, dla których brakowanie dokumentacji zawsze odbywa się według ściśle określonych procedur, mających na celu dochowanie tajemnicy zawartości niszczonych pism. Dzięki certyfikatom możliwe jest nawet skuteczne brakowanie akt tajnych oraz objętych tajemnicą handlową. Dlatego z usług firmy mogą korzystać specjalistyczne archiwa, dla których brakowanie jest skomplikowaną i żmudną procedurą.

Łatwe i bezpieczne brakowanie dokumentacji

Wrocław oraz województwo dolnośląskie, na których terenie działamy może w niezwykle łatwych sposób uporządkować archiwa firm. Brakowanie odbywa się całkowicie poza jednostką klienta. Nasi pracownicy przyjeżdżają na umówioną godzinę i odbierają dokumenty, by cały proces, jakim jest brakowanie dokumentów przeprowadzić we własnej niszczarni. Odbiór oraz przewóz akt odbywa się w bezpieczny sposób. Wszelkie dokumenty zabezpieczane są na miejscu, z którego następnie dostarczane są do niszczarni przez specjalny konwój trzymający pieczę nad bezpieczeństwem poufnych informacji. Dlatego brakowanie jest wygodną formą pozbywania się dokumentów, zabezpieczającą przed ogromną ilością zniszczonego papieru.

Fachowe brakowanie akt

Skuteczne brakowanie akt posiada mnóstwo korzyści:

  • bezpłatny transport dokumentów do niszczarni
  • brak konieczności usuwania z dokumentacji dodatkowych elementów w postaci spinaczy, zszywek, segregatorów czy koszulek
  • możliwość obejrzenia nagrania z kamer, ukazującego przebieg brakowania
  • brak konieczności posiadania dodatkowych narzędzi. Brakowanie akt odbywa się z wykorzystaniem specjalistycznych kontenerów firmowych
  • szczegółowy protokół z brakowania, dotyczący przekazania i odbioru dokumentów

Brakowanie akt z pomocą fachowców to nie tylko gwarancja skuteczności i porządku, ale także oszczędność czasu pracowników. Zleceniobiorca dostosowuje się do czasu, którym operuje klient, nie zaburzając rytmu pracy. Brakowanie odbywa się z zastosowaniem specjalistycznych plomb bezpieczeństwa, dzięki czemu nie ma obawy, że chronione informacje dostaną się w niepowołane ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *