Dom

Donica z technorattanu – sprawdź jakie mają zalety

Wybierając wyposażenie i dodatki do ogrodu nie możemy kierować się jedynie estetyką produktu. Nie należy zapominać, że w takich przestrzeniach wyposażenie będzie czasem narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne. Co więc zrobić, żeby wybrane przez nas donice ogrodowe przetrwały dłużej niż jeden sezon? Odpowiedzią jest technorattan.

 

Dlaczego donica z technorattanu idealnie nada się do Twojego ogrodu?

  • odporność

Uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia na skutek działania promieni słonecznych, nasiąkanie wodą, problemy z tworzywem wynikające z mrozów – właściciele i właścicielki donicy technorattanowej nie muszą się przejmować żadną z tych spraw. Meble i inne wyposażenie z tego materiału charakteryzuje się elastycznością i dużą wytrzymałością. To właśnie dlatego z powodzeniem stosowane są na całym świecie, niezależnie od warunków pogodowych.

 

przykładowe meble z technorattanu

 

  • łatwa pielęgnacja

Błoto, plamy z ziemi czy inne zabrudzenia, o które nie jest trudno w ogrodzie… Donice, jak każdy element wyposażenia ogrodu, czasem mogą wymagać czyszczenia. Tu należy zaznaczyć, że technorattan przez długi czas zachowuje swój pierwotny, nieskazitelny wygląd. Inwestycja w takie donice da nam więc satysfakcję przez długie lata. Jeśli jednak produkt z jakiegokolwiek powodu się ubrudzi lub będzie wymagał odświeżenia, nie będziemy musieli wkładać w takie działania dużej energii. Wystarczy, że donicę z technorattanu przetrzemy mokrą szmatką.

  • estetyka

Na końcu trzeba poruszyć kwestię wyglądu donic technorattanownych. Przeważnie spotkamy się z produktami w formie estetycznej plecionki. Dzięki różnorodnym wariantom kolorystycznym bez problemu dobierzemy donicę, pasującą do pozostałych elementów aranżacji.

  • uniwersalność

Donice technorattanowe sprawdzą się nie tylko w ogrodzie. Dobrze będzie po nie sięgnąć, jeśli potrzebujemy wyposażenia na taras lub balkon. Części osób tak bardzo do gustu przypada naturalny, elegancki wygląd donic, że decydują się użyć ich również do aranżacji wnętrz.
Żeby mieć pewność, że ulubiony dodatek przetrwa wiele lat, wybierzmy sprawdzonych producentów. Takie warianty wyposażenia ogrodowego znajdziemy m.in. na stronie firmy Hagea.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *